Turnieje kobiece 2018

  1. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet
  2. BRIJU Ladies Golf Tour 2018
  3. Dr Irena Eris Ladies Golf Cup
  4. Turniej integracyjny, debata i Plebiscyt na najaktywniejszą kobietę w polskim golfie 
  5. Warsaw Open Ladies Golf Cup
  6. Brunetki, Blondynki…, czyli Metamorfozy
  7. Ladies’ Saturday Golf Cup 2018
  8. Gradi Klubowy Puchar Kobiet
  9. I Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet
  10. Ladies Links 2018

W skład turniejów kobiecych sezonu 2019 wejdą:

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2019

Data: 7-9 czerwca 2019 r.
Pole golfowe: TBA
Organizator: Polski Związek Golfa
Kontakt: organizacja@pzgolf.pl
Strona wydarzenia: www.polishchampionships.pl
Regulamin Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kobiet 2019 – wkrótce

logo polishchampionshipsTo najważniejszy turniej kobiecy w kraju, o kategorii SUPER w Rankingu PZG, wpisany do kalendarza zawodów Europejskiej Federacji Golfa. W sezonie 2018 mistrzynią Polski została Dorota Zalewska (Binowo Park GC). Na drugim miejscu uplasowała się Carolina Schart (Niemcy), a ostatnie miejsce na podium zajęła Nicole Polivchak (Toya G&CC).


BRIJU X Ladies Golf Tour 2018

Regulamin Briju Ladies Golf Tour 2018

Regulamin Briju Ladies Golf Tour Masters 2018

Instrukcja organizowania cyklu BRIJU Ladies Golf Tour

Po raz dziesiąty, specjalnie dla pań, Komisja Golfa Kobiecego PZG organizuje Ladies Golf Tour 2018. Seria LGT organizowana jest przez komisję wraz z poszczególnymi klubami golfowymi. Zawody mają kategorię III w rankingu PZG, a turniej masters kategorię II. Adresowane są do wszystkich kobiet bez względu na wiek i prezentowane umiejętności golfowe. Ich celem jest bowiem, poza sportową rywalizacją, integracja dobrych i słabszych zawodniczek. W tym roku partnerem cyklu została firma biżuteryjna BRIJU. Zwyciężczynią cyklu 2018 została Sławomira Konieczna (Gorzowski KG Zawarcie).

table id=24 /  


Dr Irena Eris Ladies Golf Cup

Data: 3-4.06.2019
Pole golfowe: TBA
Organizator: Dr Irena Eris
Kontakt: Joanna Łodygowska, Szef Działu Komunikacji Dr Irena Eris, joanna.lodygowska@drirenaeris.com
Strona wydarzenia: www.DrIrenaErisGolf.com
Regulamin Dr Irena Eris Ladies Golf Cup 2019

logotyp_2_2Data dwunastego międzynarodowego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zostanie podana wkrótce. To turniej I kategorii rankingowej. Udział w turnieju, firmowanym przez doskonale znaną wszystkim Polkom markę kosmetyczną to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie miłośniczki golfa czekał Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.

 


Warsaw Open Ladies Golf Cup 

Data: TBA
Pole golfowe: TBA
Organizator: E.Panas/ PSGK/ FWGCC
Kontakt: Facebook
Strona wydarzenia: Facebook
Regulamin WOLGC (wkrótce)

wolgs_logoW 2018 roku odbyła się ósma edycja turnieju. Równolegle z turniejem, któremu nadana została II kategoria rankingowa, została zorganizowana akademia golfa dla nowicjuszek. Zawody są kontynuacją turnieju dla kobiet, który odbywał się w latach 1995-1998 i nosił nazwę „Mistrzostwa Warszawy Kobiet”.

 

 


Brunetki, Blondynki…, czyli Metamorfozy

Data: TBA
Pole golfowe: Gradi GC
Organizator: Gradi GC
Kontakt: tel: (+48) 71 312 59 77, e-mail: recepcja@palac-brzezno.pl
Strona wydarzenia 
Regulamin Brunetki, Blondynki…, czyli Metamorfozy 2019 – wkrótce

Piąta edycja turnieju odbyła się tradycyjnie na polu Gradi Golf położonym przy Pałacu Brzeźno w dniach 18-19 sierpnia 2018 r.. Podstawową ideą jest promocja golfa wśród kobiet zarówno poprzez sportową rywalizację, ale także i zabawę. Założeniem turnieju jest, aby uczestniczki były podzielone na dwie drużyny: brunetki i blondynki. Przynależność do każdego zespołu golfistki deklarują według własnego uznania. Wygra drużyna, której  suma 6 wyników stableford netto będzie wyższa. Będzie również klasyfikacja indywidualna –  stableford netto w kilku grupach hcp i brutto z dwóch dni dla golfistek, które zechcą rywalizować i wygrywać. Tematem przewodnim w 2018 roku byłyKaraiby.

Fot. top67.pl/ Pałac Brzeźno


Ladies’ Saturday Golf Cup 2018

Data: TBA
Pole golfowe: Tokary GC
Organizator: Tokary GC
Kontakt: tel: (+48) 58 694 01 82, e-mail: tokarygolf@gmail.com
Strona wydarzenia 
Regulamin Ladies’ Saturday Golf Cup 2018

ladies cup 18

Turniej Ladies’ Saturday Golf Cup 2018 odbył się na polu 18-dołkowym w Tokarach. Jest on adresowany do wszystkich golfistek posiadających HCP w przedziale 0,0 -54,0. Sobotnie zawody dedykujemy wszystkim kobietom, nie zależnie od poziomu reprezentowanej gry. Turniej rozgrywamy w dwóch kategoriach z uwzględnieniem pań początkujących jak i tych zaawansowanych zawodniczek. Chcemy, aby przede wszystkim była to okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w miłym kobiecym gronie. Celem jest poszerzenie oraz integracja środowiska golfowego kobiet, a także przedstawienie golfa, jako świetnej rozrywki i wspaniałej formy relaksu.

Sponsorem strategicznym jest firma Ziaja.

Dodatkowo w każdy poniedziałek (Ladies’ Monday w TGC) w sezonie 2018 organizujemy Akademię Golf dla Pań pod okiem Trenera PGA Polska Wacława Laszkiewicza oraz przygotowaliśmy zniżki na green fee i żetony.

Więcej informacji na stronie www.tokarygolf.pl.


Gradi Klubowy Puchar Kobiet

Data: TBA
Pole golfowe: Gradi GC
Organizator: Gradi GC
Kontakt: tel: (+48) 71 312 59 77, e-mail: recepcja@palac-brzezno.pl
Strona wydarzenia: www.klubowypucharkobiet.pl 
Regulamin II Klubowy Puchar Kobiet

W dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 r. na polu Gradi GC odbył się II Klubowy Puchar Kobiet by Triumph. Trzydniowa rywalizacja składała się z jednego dnia w formacie stroke play, a następnie dwóch rund match play. Kluby będą mogły być reprezentowane przez więcej niż jedną drużynę. Swój udział zapowiedziały już czołowe polskie kluby. Klubowy Puchar Kobiet odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa oraz Komisji Golfa Kobiecego PZG.


Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet

Data: TBA
Pole golfowe: TBA
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet
Kontakt: e-mail: kontakt@golfkobiet.org
Strona wydarzenia 
Regulamin Mistrzostw Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet (wkrótce)

LOGO-CZERWONE-PSGK-v3Pierwsze otwarte „Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet” odbędą się na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club w dniu 4 sierpnia 2018. Turniejowi będzie towarzyszyć premiera okazjonalnej kartki pocztowej z grafiką golfową, która jest realizowana w związku z 25-leciem Polskiego Związku Golfa.  Projekt ten jest wynikiem współpracy PSGK z Pocztą Polską.


III Ladies Links 2018

Data: 6.10.2018
Pole golfowe: Sand Valley Golf Resort
Organizator: Sand Valley Golf Resort
Kontakt: tel. +48 552 482 400, e-mail: info@sandvalley.pl
Strona wydarzenia: TUTAJ
Regulamin III Ladies Links 2018

Logo Ladies Golf LinksSand Valley GR zaprasza na jesienną odsłonę trzeciej edycji turnieju Ladies Links. Weekend w stylu slow, bez pośpiechu, w kobiecym gronie, z dobrym jedzeniem i w dobrym humorze. Okazja do gry z golfistkami ze Skandynawii, a także do pięknego zakończenia sezonu 2018.