Turniej

Sierra GC Championship 2016 by Porsche Centrum Sopot 2016
Pole: Sierra Golf Club new 18
Data: 2016-07-02
Kat. rankingowa: ii

PozycjaNazwisko i imięKat. wiekowaWynikPunkty
1Sokołowski LechS144800
2Bagiński AndrzejS154728
3Bigus BogdanMA159688
4Wojtkiewicz OksanaMA161648
5Szwarc JarosławS163624
6Koss DariuszS165598
7Bjork PeterS167574
8Geritz Mikołaj19-30168548
9Stańczak WłodzimierzMA169512
9Lubos PiotrS169512
11Konopka HenrykS173468
11Smolsky MikhailS173468
13Sęk IreneuszMA174442
-Gennady SidorovMA175-
14Flont MaciejS176424
15Kiruja ErnestMA177408
16Wierciński AntoniS178390
-Borisov PavelMA180-
-Shevchenko OlesiaS181-
17Gonicki MarekMA181366
17Łazowski KrzysztofMA181366
-Ciesiołkiewicz MartaJ182-
19Rydzkowska AnnaS183342
20Bobiński DariuszS184318
20Szpilman BogdanS184318
22Geritz EwaS185295
22Mondalski PiotrS185295
24Lyubinskiy AlexanderS186275
24Bazyl JanMA186275
26Więcek MarekS187255
26Mroczek PiotrMA187255
28Szpilman MarzenaS188240
29Bobińska BarbaraS192230
-Sivkov DmitryS193-
30Huniewicz SławomirS194217
30Wolschendorf-Łazowska ElżbietaMA194217
32Piszcz MaciejS196202
32Ciesiołkiewicz JacekS196202
34Jaworski TomaszMA197192
-Dronov AlexanderMA200-
35Stańczak IzaMA200176
35Kovalev AleksanderMA200176
35Rapca HenrykS200176
35Ermolaev VladimirS200176
39Natkowski LechS201160
40Nowaczek TomaszMA203154
41Leszczyński TadeuszMA204145
41Liszewski JacekS204145
43Maciejczyk PiotrS205136
44Czarnecki ArturMA207129
44Kisielewski UteMA207129
46Żuk WaldemarMA208115
46Gniadecki SergiuszS208115
46Wilandt WiktorMA208115
49Berezin SergeiMA209104
50Kołtuński StefanS21097
50Smolskya OlgaS21097
52Kwidziński EdmundS21192
53Malingowski AndrzejS21288
-Baychilcov EugeklyMA212-
54Zieliński JarosławS21484
55Orzechowski WiesławS21680
56Rauber StephaneMA21776
57Wilski KrzysztofS21874
58Kisielewski BogdanS22270
59Ciesiołkiewicz KatarzynaMA22366
60Kłos JoannaMA22462
60Malingowska SławomiraS22462
62Wilski MarcinMA22558
63Kiełbasiński HenrykMA22754
64Piszcz HalinaS23352
65Trzosiński JacekS23448
66Bogusz SebastianMA23546
67Cebula-Jawińska RenataS23844
68Kubów KrzysztofS24740
69Tomczyk GustawMA26538
70Judycka-Muszyńska AnnaMA27236
-Borowski AleksanderMA421-
-Rejnowicz MirosławSRET-
-Glebko RomanMARET-
-Królak Maciek19-30RET-
-Lyubinskaya AnnaMARET-
-Poborca AlicjaSRET-
-Szrubkowska MałgorzataMARET-
-Piekarski BartoszMARET-
-Pastwa ZygmuntSRET-
-Siek TadeuszSRET-
-Gregorowicz MarcinMARET-
-Domosławski MirosławSRET-
-Gniazdowski MarcinSRET-
-Kapałka GrzegorzMANS-
-Kafar RobertMANS-
-Paszkowski WłodzmierzSNS-
-Lesiński RyszardSNS-
-Filipowicz WojciechMANS-
-Bajczyk SławomirMANS-
-Jankowska DorotaSNS-
-Herra MarcinMANS-