Turniej

Deutsche Bank Polish Masters - 4
Pole: First Warsaw Golf & Country Club 18
Data: 2016-06-25
Kat. rankingowa: iii

PozycjaNazwisko i imięKat. wiekowaWynikPunkty
1Wiatr RheaS79600
2Dyzio AndrzejS80546
3Robełek PiotrMA81516
4Gonicki MarekMA82486
5Zięba MarcinMA83467
6Poniż MichałS84440
6Bujalski ZbigniewS84440
8Majchrzak Rafał19-3086403
8Klicki KrzysztofS86403
10Garboliński MarekMA87375
-Fedorczuk RomanS87-
11Jesionek Maciej19-3088358
12Piotrzkowski PawelMA89325
12Wawrzkiewicz MaciejMA89325
12Gołda KrzysztofMA89325
12Masaharu TakadaS89325
16Panas ElżbietaS90293
17Rębkowski RadosławMA91268
17Przybylski PawełS91268
17Maciejczyk PiotrS91268
20Mazurkiewicz PiotrMA92238
20Kiruja ErnestMA92238
22Langner JanuszS93217
22Hermanowski CezaryMA93217
22Gregorowicz MarcinMA93217
25Stefański MarcinMA94187
25Wudarczyk MarekS94187
25Łuczak GrzegorzS94187
25Fibakiewicz LeszekMA94187
25Guen YannS94187
30Słowik AgnieszkaMA95163
30Karasiński AndrzejMA95163
32Tavi NimrodMA96149
32Mleczak KrzysztofS96149
32Fizek Maksymilian19-3096149
35Królak Maciek19-3097139
36Sidzina JacekMA98125
36Tian MarekMA98125
36Majchrzak SławomirS98125
36Aleksandrowicz MarekMA98125
36Libera DariuszMA98125
41Szyszak JerzyS99105
41Woźniak AnnaMA99105
41Dyzio AgnieszkaS99105
41Jabłoński TomaszS99105
45Staszowski JerzyS10090
45Madoń AndrzejMA10090
45Kuśmierek WaldemarS10090
48Pawłowski TomaszMA10179
48Miszczak WojciechMA10179
48Korszorsz MariuszMA10179
51Krawczyk AndrzejS10264
51Sobolewska Oksana19-3010264
51Wróbel JacekMA10264
51Buca - Nowosad MałgorzataS10264
51Gulmantowicz JacekMA10264
51Knapik DariuszMA10264
57Borowik AnatolS10455
58Sobolewski IreneuszS10551
58Gniedziuk AndrzejS10551
60Zaporski ArkadiuszMA10645
60Jarzyna AndrzejMA10645
60Bal AndrzejMA10645
-Skibińska IwonaS107-
63Sarnecki ArturS10740
63Oyama YasuyukiS10740
65Polit DariuszS10934
65Pasierski AndrzejS10934
65Gil MariuszMA10934
68Kozakiewicz KrystianMA11030
69Zienkiewicz KrzysztofS11129
70Sawicki DariuszS11226
70Bednarek KrzysztofS11226
72Bartkowiak KrzysztofS11323
73Sławek JerzyS11421
73Piątek PawełS11421
75Klejment MiroslawS11518
75Górko AdamMA11518
77Zamora PiotrMA11616
78Sabaj AgnieszkaMA11813
78Rek TomaszMA11813
78Libera MariolaMA11813
81Laskowski MateuszMA11911
82Wąsowicz WojciechMA1209
82Lipski SławomirS1209
82Jędrzejczyk JerzyS1209
85Wieczorek Aleksandra19-301217
86Wiewióra MarcinMA1236
86Maciąga RafałMA1236
88Borowski KrzysztofMA1255
89Cyrson PiotrMA1284
90Garstka JarosławMA1293
91Józefczyk JacekMA1393
92Sus MaciejMA1402
93Alama-Bertel MagdalenaMA1482
94Milka-Lisiecka AnnaMA1492
95Życzkowski RemigiuszS1501
95Warmuziński JacekMA1501
-Safianowski MarekSRET-
-Przeździecki KrzysztofSRET-
-Sklar BobSRET-
-Stańczak WłodzimierzMARET-
-Stańczak IzaMARET-
-Biliński IreneuszMARET-
-Ahuja SunnySRET-
-Dudek ArturMARET-
-Pobereszko JanuszSRET-
-Niewczas LeszekSRET-
-Skręta JarekSNS-
-Zbychorska DominikaMANS-
-Kubiak RobertSNS-
-Ruciński MarcinMANS-