Order of Merit

Mężczyźni

Data aktualizaji: 2019-04-18 15:58:26

Poz. Nazwisko i imię Klub Kat. Rundy* Wynik KN
1 Pedryc, Alejandro Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 33 / 36 70.188 a
2 Pakosch, Philipp Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 27 / 29 71.393 a
3 Szmidt jr, Jan Toya Golf & Country Club Wrocław S 32 / 35 71.472 a
4 Bargenda, Michał Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 31 / 34 72.971 a
5 Wierzba Jr., Andrzej Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 34 / 37 73.394 a
6 Matuszek, Jakub Opolski Klub Golfowy S 35 / 38 73.846 a
7 Nowak, Kamil Kalinowe Pola Golf Club S 25 / 27 74.724 a
8 Kniaginin, Mikołaj Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 24 / 26 74.771 a
9 Tymiński, Marek Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 19 / 21 75.311 b
10 Kowalski, Filip Tokary Golf Club J 21 / 23 75.319 a
11 Urbański, Jakub Toya Golf & Country Club Wrocław S 19 / 21 75.400 b
12 Dymecki, Jakub Tokary Golf Club S 17 / 18 76.535 b
13 Biały, Maksymilian Tokary Golf Club J 36 / 39 76.669 a
14 Wierzba, Aleksander Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 21 / 23 76.843 a
15 Bogusz, Marcin First Warsaw Golf & Country Club S 27 / 29 77.370 b
16 Rybczyński, Jan Kalinowe Pola Golf Club J 25 / 27 77.480 a
17 Bargenda, Konrad Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 26 / 28 78.642 a
18 Tymiński, Nikolas Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 16 / 20 78.850 a
19 Jankowski, Michał First Warsaw Golf & Country Club JM 23 / 28 79.087 a
20 Bogusz, Bartosz First Warsaw Golf & Country Club J 34 / 37 79.121 a
21 Strzelecki, Antoni First Warsaw Golf & Country Club J 42 / 46 79.786 b
22 Modrzejewski, Alex Open Golf Club J 20 / 22 80.220 b
23 Fassero Gamba, Patrik Domenico Binowo Park Golf Club JM 20 / 25 80.900 a
24 Mierzejewski, Alec Royal Kraków Golf & Country Club J 14 / 15 81.086 b
25 Shinto, David Kalinowe Pola Golf Club J 28 / 31 81.171 b
26 Janusiewicz, Maciej Śląski Klub Golfowy JM 20 / 24 81.995 a
27 Wadowski, Alan Armada Golf Club J 30 / 33 83.450
28 Pigulski, Michał Kalinowe Pola Golf Club J 23 / 25 83.926
29 Dudek, Franek First Warsaw Golf & Country Club J 26 / 28 84.288
30 Bogusz, Łukasz Armada Golf Club JM 19 / 23 85.084 a
31 Leonardi, Grzegorz Open Golf Club J 34 / 37 85.103
32 Ferenc, Albert Open Golf Club JM 21 / 26 88.386 a
33 Łuczak, Maciej Śląski Klub Golfowy JM 11 / 13 88.491 b
34 Dragon, Paweł Armada Golf Club J 17 / 18 88.829
35 Kłosowski, Wiktor Rosa Private Golf Club J 20 / 22 89.275
36 Brzoska, Aleksander Tokary Golf Club J 21 / 23 89.719
37 Kolasiński, Tristan Binowo Park Golf Club JM 18 / 22 90.644 b
38 Kawecki, Gustaw Binowo Park Golf Club JM 14 / 17 91.750 b
39 Stachurski, Szymon Gradi Golf Club JM 24 / 30 94.621 b
40 Kuna, Marcin Klub Golfowy Lisia Polana JM 17 / 21 95.376 b

* Rundy uwzględnione/Rundy rozegrane

Liczba osób uzyskujących kwalifikację do KN

Kategoria Kadra A Kadra B
Seniorzy 6 4
Juniorzy 8 4
Juniorzy młodsi 6 6
Seniorki oraz juniorki 6 6
Juniorki młodsze 6 0