Mistrzowie Polski 2018

Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Match Play 2018, 17-20.05.2017, Gradi GC

Kobiety

  1. Maria Żrodowska (Tokary GC)
  2. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)
  3. Nicole Polivchak (Toya G&CC)

Mężczyźni

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Philppp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jan Szmidt (Toya G&CC)

Turniej 25-lecia PZG by Citi Handlowy, 27.05.2018, First Warsaw G&CC

Open Kobiety

  1. Amanda Majsterek (A&A GC)
  2. Rhea Wiatr (First Warsaw G&CC)
  3. Anna Zabłocka (KG Lisia Polana)

Open Mężczyźni

  1. Sławomir Komoński (Armada GC)
  2. Michał Mierzwa (Wielkopolsk KG)
  3. Marcin Bogusz (KG Lisia Polana)

Stroke play netto HCP do 11

  1. Michał Mierzwa (Wielkopolsk KG)
  2. Sławomir Komoński (Armada GC)
  3. Amanda Majsterek (A&A GC)

Stroke play netto HCP  11,1 – 17,0

  1. Michał Kopczewski (Royal GC Wilanów),
  2. Marek Machtynger (First Warsaw G&CC).
  3. Robert Kusiak (Sobienie Królewskie G&CC)

Stableford netto HCP 17,1 – 23,0

  1. Małgorzata Yusufali (Mazury G&CC),
  2. Piotr Miękus (Polish Golf Legends GC)
  3. Robert Moreń (Royal GC Wilanów)

Stableford netto 23,1 – 54

  1. Katarzyna Terej (Royal GC Wilanów)
  2. Marek Piotrowicz (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Asgarali Yusufali (Mazury G&CC)

Citi Handlowy XVI Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów,  1-3.06.2018, Mazury G&CC

Klasyfikacja stroke play brutto

Mid Amatorki

  1. Oksana Wojtkiewicz (Sierra GC)
  2. Agnieszka Bednarczyk (Mazury G&CC)
  3. Elżbieta Wolschendorf-Łazowska (A&A GC)

Mid Amatorzy

  1. Marek Tymiński (Warsaw Golf Links)
  2. Anthony Kerr (Gradi GC).
  3. Dariusz Dymecki (Tokary GC)

Klasyfikacja stroke play netto

Mid Amatorki

  1. Agnieszka Predko-Engel (Golfstok Białystok)
  2. Beata Traczewska-Skóra (Mazury G&CC)
  3. Agnieszka Jakubowska (Kalinowe Pola GC)

Mid Amatorzy

  1. Paweł Piotrzkowski (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Andrzej Dembowski (Mazury G&CC)
  3. Waldemar Dzierżyński (Augustowski KG)

Citi Handlowy XVI Mistrzostwa Polski Seniorów,  1-3.06.2018, Mazury G&CC

Klasyfikacja stroke play brutto

Seniorki

  1. Elżbieta Panas (KG First Warsaw GC)
  2. Anna Rydzkowska (Sierra GC)
  3. Beata Szmidt (Toya G&CC)

Seniorzy

  1. William Carey (First Warsaw GC)
  2. Lech Sokołowski (Sierra GC)
  3. Bogdan Bigus (SPAR Polska GC)

Masters senior

  1. Jan Musiolik (First Warsaw GC)
  2. Errol Mills (Armada GC)
  3. Josef Nocon (Gliwicki KG)

Klasyfikacja stroke play netto

Seniorki

  1. Maria Mitukiewicz (Mazury G&CC)
  2. Brygida Morańska (Śląski KG)
  3. Barbara Bobińska (Sierra GC)

Seniorzy

  1. Paweł Adamczyk (Mazury G&CC)
  2. Andrzej Dyzio (First Warsaw GC)
  3. Andrzej Wierzba (Olympic GC)

Masters senior

  1. Bogusław Bil (Modry Las GC)
  2. Piotr Malissa (Sand Valley GC)
  3. Antoni Wierciński (Sierra GC)

Citi Handlowy XVII Klubowe Mistrzostwa Polski – Grupa Mistrzowska,  7-10.06.2018, Binowo Park GC

1. Toya G&CC
Jan Szmidt jr, Nicole Polivchak, Jakub Urbański, Yu-Hao Chen, Jan Szałagan, Jakub Ćmikiewicz, Tymoteusz Michaś, Jan Szmidt – kpt., Patryk Jabłoński – trener

2. Tokary GC
Jakub Dymecki, Filip Kowalski, Maria Żrodowska, Maksymilian Biały, Dariusz Dymecki, Patrycjusz Kowalski – kpt., Wacław Laszkiewicz – trener

3. Kalinowe Pola GC
Jan Rybczyński, Patrick Kobriger, Michael Kobriger, Ireneusz Sęk, Paweł Wyrzykowski, Antonina Łęcka, Christian Kobriger, Jakub Ossowski – kpt.

Citi Handlowy XVII Klubowe Mistrzostwa Polski – Grupa Kwalifikacyjna (28.06-1.07.2018, Toya G&CC)

Mazury G&CC
Witold Sikora – kpt., Michał Śladowski, Cezary Łosko, Paweł Adamczyk, Andrzej Dembowski, Janusz Sikora, Kamil Skóra

Kraków Valley G&CC
Alexander Kleszcz, Jan Piętka, Łukasz Wilk, Jerzy Dudek – kpt., Jan Sikorski, Andrzej Kuba, Marek Kwoka

Amber GC
Grzegorz Gawroński- kpt., Michał Jesionek, Mariusz Konieczny, Maciej Jesionek, Robert Kamiński, Eryk Gawroński, Roman Lampart

Citi Handlowy IV Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów (4-6.07.2018, Lisia Polana KG)

  1. Kalinowe Pola  GC – A (Jan Rybaczyński, David Shinto, Kamil Nowak)
  2. Tokary GC (Max Żelazny, Filip Kowalski, Max Biały)
  3. Sobienie Królwskie G&CC – A (Andrzej Wierzba jr, Nicolas Tymiński, Aleksander Wierzba)

Citi Handlowy XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2018 (20-22.07.2018, Kalinowe Pola  GC)

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Gediminas Markevičius (Litwa)
  3. Philipp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC) 

Citi Handlowy XIV Mistrzostwa Polski Kobiet 2018 (20-22.07.2018, Kalinowe Pola  GC)

  1. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)
  2. Carolin Schart (Niemcy)
  3. Nicole Polivchak (Toya G&CC)

III Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – OOM (24-26.08.2018, Armada GC, Bytom)

Juniorki młodsze

  1. Nina Olga Wojtczak (KG Lisia Polana)
  2. Anna Łęcka (Kalinowe Pola GC)
  3. Aleksandra  Jaworska (Tokary GC)

Juniorzy młodsi

  1. Alec Mierzejewski (Royal Kraków G&CC)
  2. Michał Jankowski (First Warsaw G&CC)
  3. Maciej Janusiewicz (Śląski Klub Golfowy)

II Mistrzostwa Polski Młodzików – OOM (24-26.08.2017, Armada GC, Bytom)

Młodziczki

  1. Nina Pitsch (Armada GC)
  2. Kinga  Kuśmierska (Armada GC)
  3. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC)

Młodzicy

  1. Nikolas Tymiński (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Konstanty Łuczak (KG Lisia Polana)
  3. Patryk Winter (Kalinowe Pola GC)

Klasyfikacja klubowa

  1. Armada Golf Club Śląskie
  2. Tokary Golf Club Pomorskie
  3. First Warsaw Golf & Country Club
  4. Binowo Park Golf Club
  5. Kalinowe Pola Golf Club
  6. Klub Golfowy Lisia Polana
  7. Royal Kraków Golf & Country Club
  8. Śląski Klub Golfowy Śląskie

Klasyfikacja województw

  1. Śląskie
  2. Mazowieckie
  3. Pomorskie
  4. Zachodniopomorskie
  5. Małopolskie
  6. Lubuskie
  7. Wielkopolskie
  8. Dolnoląskie

Citi Handlowy VIII Mistrzostwa Polski HCP (Pomorze, 3-5 sierpnia)

Grupa HCP do 8,0

  1. Antoni Wierciński (Sierra GC)
  2. Artur Dudek (Modry Las GC)
  3. Zdzisław Smetoch (Tokary GC)

Grupa HCP od 8,1 – 11,0

  1. Jakub Korniejczuk (Gorzowski KG Zawarcie).
  2. Leszek Fibakiewicz (SPAR Polska GC)
  3. Grzegorz Ramos (Binowo Park GC)

Grupa HCP od 11,1 – 14,0

  1. Adam Konieczny (Kalinowe Pola GC)
  2. Tadeusz Leszczyński (Gdańsk G&CC)
  3. Maciej Schefke (Tokary GC)

Grupa HCP od 14,1 – 17,0

  1. Jakub Mroczek (Wawa GC)
  2. Marcin Szymański (Golfclub La Cote)
  3. Wojciech Adamczyk (SPAR Polska GC)

Grupa HCP od 17,1 – 20,0

  1. Andrzej Kotowski (KG Lisia Polana) z
  2. Zofia Woźniak (Sobienie Królewskie G&CC
  3. Ryszard Sobolwewski (Tokary GC)

Grupa HCP od 20,1 – 23,0

  1. Artur Kazienko (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Małgorzata Januszonek (Gorzowski KG Zawarcie)
  3. Artur Mazurek (Play GC)

Grupa HCP od 23,1 – 32,0

  1. Miłosz Mateja (Kalinowe Pola GC)
  2. Patryk Pilarski (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Tomasz Świątkowski (Gdańsk G&CC)

Citi Handlowy Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów (31.08-2.09.2017, Mazury G&CC)

  1. Sierra GC (Lech Sokołowski, Henryk Konopka, Bogdan Szpilman, Antoni Wierciński, Jarosław Szwarc, Andrzej Bagiński – kpt.)
  2. First Warsaw G&CC (William Carey, Michał Poniż, Marek Sowa, Jan Musiolik, Andrzej Jesionek-kpt)
  3. Armada Golf Club (Włodzimierz Pawlik, Aleksander Chaba, Jarosław Łoposzko, Ryszard Słowikowski, Marek Gaik – kpt.)

Citi Handlowy XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów (23-26.08.2018, Sobienie Królewskie G&CC)

Juniorzy

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
  3. Nick Slobbe (Noordwijkse GC)
  4. Mikołaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)

Juniorki

  1. Anastazja Piechula (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Zofia Wójcik (KG Lisia Polana)
  3. Antonina Łęcka (Kalinowe Pola GC)
  4. Matylda Kuna (KG Lisia Polana)

Citi Handlowy XI Mistrzostwa Polski Młodzieżowców (23-26.08.2018, Sobienie Królewskie G&CC)

  1. Jakub Matuszek (Opolski KG)
  2. Bartosz Plackowski (Tyski KG)
  3. Wojciech Chyliński (SPAR Polska GC)
  4. Marcin Bogusz (KG Lisia Polana)

Citi Handlowy XIV PZG Masters (First Warsaw G&CC, 12-14.10.2018)

Kobiety

  1. Oksana Wojtkiewicz (Sierra GC)
  2. Kinga Kuśmierska (Armada GC)
  3. Amanda Majsterek (A&A GC)

Mężczyźni

  1. Marek Tymiński (Warsaw Golf Links)
  2. Maksymilian Biały (Tokary GC)
  3. Filip Kowalski (Tokary GC)