Mistrzowie Polski 2014

Lista turniejów:

Citi Handlowy Polish Match Play (Gradi Golf Club, 30.05-01.06.2014)

Mężczyźni:

  1. Szmidt Jan jr (Toya Golf & Country Club)
  2. Tatarczuk Kamil (Sobienie Królewskie Golf Club)
  3. Gradecki Mateusz (Toya Golf & Country Club)


Kobiety:

  1. Czudková Dominika (Beskidzki Klub Golfowy)
  2. Zalewska Dorota (Binowo Park Golf Club)
  3. Gradecka Dominika (Toya Golf & Country Club)

Citi Handlowy IV Mistrzostwa Polski HCP (First Warsaw Golf & Country Club, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Lisia Polana KG, 12-14.06.2014)

  • do 8,0 HCP:

    1. Zuzanna Gazdowska
    2. Marek Marcinkowski
    3. Karol Oleksa
    • Najlepsza kobieta: Zuzanna Gazdowska

    od 8,1 do 14,0 HCP:

    1. Arkadiusz Rybarczyk
    2. Amanda Majsterek
    3. Piotr Klemba
    • Najlepsza kobieta: Iga Józefiak

    od 14,1 do 20,0 HCP:

    1. Piotr Cejnóg
    2. Maciej Miszczak
    3. Jakub Tamborek
    • Najlepsza kobieta: Beata Stepułajtys

    od 20,1 do 25,0 HCP:

    1. Karol Szpejda
    2. Mirosław Buczek
    3. Maciej Wawrzkiewicz
    • Najlepsza kobieta: Beata Traczewska-Skóra

    od 25,1 do 30,0 HCP:

    1. Sebastian Drzewiecki
    2. Marek Budner
    3. Adam Dymarczyk
    • Najlepsza kobieta: Magdalena Winogradow-Korecka

    od 30,1 do 36,0 HCP:

    1. Marek Lewczuk
    2. Paweł Piątek
    3. Arystoteles Domzala
    • Najlepsza kobieta: Agnieszka Słowik

Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Seniorów – (Sierra Golf Club, 20-22.06.2014)

Mężczyźni:

  1. Michał Poniż (First Warsaw G&CC)
  2. Bogusław Bil (Modry Las GC)
  3. Marek Marcinkowski (Amber Baltic GC)

Kobiety:

  1. Małgorzata Brodowska (Sierra GC)
  2. Elżbieta Górska (Binowo Park GC)
  3. Sławomira Konieczna (Modry Las GC)

Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów – (Sierra Golf Club, 20-22.06.2014)

Mężczyźni:

  1. Marek Tymiński (Warsaw Golf Links)
  2. David Parkinsona (Lisia Polana KG)
  3. Cezary Łosko (Mazury G&CC)

Kobiety:

  1. Oksana Wojtkiewicz (Sierra GC)
  2. Agnieszkę Smolarz-Wojnowską (First Warsaw G&CC)
  3. Rhea Wiatr (Warsaw Golf Links)

Citi Handlowy Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Mistrzowskiej (Rosa Private Golf Club, 03–06.07.2014 r.)

  1. First Warsaw Golf & Country Club (kapitan – Bill Carey, Artur Dziugiel, Włodzimierz Stańczak, Bartosz Myszka, Michał Poniż, Piotr Malesa, Jan Musiolik, Marek Gonicki)
  2. Sobienie Królewskie Golf & Country Club (kapitan – Adam Mitukiewicz, Kamil Tatarczuk, Alejandro Pedryc Ganko, Sławomir Komoński, Grzegorz Zawada, Mikołaj Geritz, Marianna Duczmal, Iga Józefiak, Michał Krawczyk)
  3. Toya Golf & Country Club Wrocław (kapitan – Szmidt Jan, Szmidt Jan Jr, Zaborowski Oskar, Piętka Jan, Urbański Kuba, Szałagan Jan, Michaś Tymoteusz, Meronk Andrzej)

Citi Handlowy XX Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2014 (Postołowo Golf Club, 17-19.07.2015)

  1. Adrian Meronk (Toya G&CC Wrocław)
  2. Markus Maukner (GC Schönborn)
  3. Alexander Kleszcz (Diamond Country Club, Atzenbrugg)

Citi Handlowy Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Kwalifikacyjnej (Kraków Valley G&CC, 31.07-03.08.2014)

  1. Tyski Klub Golfowy (kapitan – Szyja Jakub, Korus Julia, Słowik Kacper, Milata Tomas, Dudzik Paweł, Dobrowolska Karolina, Kantor Marek)
  2. Tokary Golf Club (kapitan – Goetz Piotr, Dymecki Dariusz, Kowalski Patrycjusz, Sadoch Daniel, Żrodowska Maria, Dymecki Jakub, Kowalski Filip)
  3. Mazury Golf & Country Club (kapitan – Śladowski Michał, Sawicki Adam, Marcol Arkadiusz, Centkowski Romuald, Sikora Janusz, Łosko Cezary, Ostaszewski Piotr)

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostw Polski Mężczyzn „LOTOS Polish Open” 2014 (Sierra G&CC, 26-29.07.2014)

  1. Berni Reiter (AUT)
  2. Sean Einhaus (GER)
  3. Sebastian Heisel (GER)

Citi Handlowy Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Binowo Park Golf Club, 06-08.08.2014)

  1. Binowo Park Golf Club – A (Jacek Stankiewicz, Dorota Zalewska, Szymon Olszewski)
  2. Tokary Golf Club (Jakub Dymecki, Filip Kowalski, Maria Żrodowska)
  3. Tyski Klub Golfowy – A (Kacper Słowik, Julia Korus, Karolina Dobrowolska)

Citi Handlowy Mistrzostwa Polski 19-30 (Kalinowe Pola Golf Club, 23-26.08.2014)

Mężczyźni:

  1. Jan Szmidt jr (Toya G&CC Wrocław)
  2. Artur Dziugieł (First Warsaw G&CC)
  3. Kamil Tatarczuk (Sobienie Królewskie G&CC)

Kobiety:

  1. Katarzyna Selwent (Toya G&CC Wrocław)
  2. Zuzanna Gazdowska (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Marianna Duczmal (Sobienie Królewskie G&CC)

 Citi Handlowy XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Kalinowe Pola Golf Club, 23-26.08.2014)

Juniorzy:

  1. Alejandro Pedryc Ganko (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Oskar Zaborowski (Toya G&CC Wrocław)
  3. Lohr Laurids (Golfpark Leipzig)

Juniorki:

  1. Dominika Gradecka (Toya G&CC Wrocław)
  2. Maria Żrodowska (Tokary GC)
  3. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)

Citi Handlowy X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (Gradi Golf Club, 12-14.09.2014)

  1. Marie Luňáčková (Golf Klub Týn nad Vltavou)
  2. Františka Luňáčková (Golf Klub Týn nad Vltavou)
  3. Johana Luňáčková (Golf Klub Týn nad Vltavou)

Citi Handlowy X PZG Masters (Lisia Polana KG, 03-05.10.2014)

Kobiety:

  1. Monika Kowalewska (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Iga Józefiak (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Zuzanna Gazdowska (Sobienie Królewskie G&CC)

Mężczyźni:

  1. Kamil Tatarczuk (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Jan Piętka (Toya G&CC Wrocław)
  3. Kuba Urbański (Toya G&CC Wrocław)