Mistrzowie Polski 2008

Lista turniejów:

 

II Mistrzostwa Polski Matchplay (09-11.05.2008 r.)

Pole: First Warsaw Golf & country Club
Kobiety

Poz. Zawodniczka
1 Martyna Mierzwa (Panorama GC)
2 Dorota Mida (Binowo Park GC)
3 Jolanta Makuch (City Golf Club Wrocław)

Mężczyźni

Poz. Zawodnik
1 Michał Kasprowicz (KG Toya)
2 Konrad Stępień (Rosa Private GC)
3 Piotr Dąbrowiecki (Amber Baltic GC)

Liczba zawodników: 109

 

VI Mistrzostwa Polski Seniorów (06-08.06.2008 r.)

Pole: Kraków Valley Golf & County Club
Kobiety

Poz. Zawodniczka
1 Danuta Cesarz (Rosa Private GC) z wynikiem 305
2 Brygida Morańska (GC Pszczyna) z wynikiem 306

Mężczyźni

Poz. Zawodnik
1 Paweł Grzelak (Binowo Park GC) z wynikiem 260
2 Jan Musiolik (First Warsaw Golf & CC) z wynikiem 263
3 Lech Kozłowski (Śląski KG) z wynikiem 267

Liczba zawodników: 26

 

I Mistrzostwa Polski 19-34 (06-08.06.2008 r.)

Pole: Kraków Valley Golf & Country Club
Kobiety

Poz. Zawodniczka
1 Barbara Walkowska (Kraków Valley Golf & CC) z wynikiem 294
2 Dorota Dąbrowska (Euler Hermes City Golf) z wynikiem 324
3 Agnieszka makowska (Kraków Valley Golf & CC) z wynikiem 348

Mężczyźni

Poz. Zawodnik
1 Aleksander Kleszcz (Kraków Valley Golf & CC) z wynikiem 230
2 Jacek Person (Amber Baltic GC) z wynikiem 240
3 Łukasz Wilk (Kraków Valley Golf & CC) z wynikiem 240

Liczba zawodników: 19

 

XIV Mistrzostwa Polski Juniorów (23-25.06.2008 r.)

Pole: Binowo Park Golf Club
Juniorki

Poz. Zawodniczka
1 Martyna Mierzwa (Euler Hermes) z wynikiem 220
2 Katarzyna Selwent (KG Toya) z wynikiem 255
3 Karolina Jaworska (Mazury Golf & CC) z wynikiem 282

Juniorzy

Poz. Zawodnik
1 Robin Kokociński (Eslov GK) z wynikiem 213
2 Daniel Snoey (First Warsaw Golf & CC) z wynikiem 218
3 Mateusz Jędrzejczyk (First Warsaw Golf & CC) z wynikiem 223

Liczba zawodników: 54

 

XII Polish Open (17-20.07.2008 r.)

Pole: Rosa Private Golf Club

Poz. Zawodnik
1 Peter Henry Bronson (PGA Polska) z wynikiem 279
2 Grant Jackson (Wielka Brytania) z wynikiem 279
3 Michael O’Brien (PGA Polska) z wynikiem 283
4
6 Daniel Soney (First Warsaw Golf & CC) z wynikiem 294 – NAJLEPSZY

AMATOR
*Peter Bronson zwyciężył po dogrywce na drugim dołku
Liczba zawodników: 63

 

VI Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów (25-27.07.2008 r.)

Pole: Postołowo Golf Club
Kobiety

Poz. Zawodniczka
1 Dorota Kozakiewicz-Lejderman (Sierra GC) z wynikiem 276
2 Małgorzata Brodowska (Tokary GC) z wynikiem 287
3 Beata Szmidt (Toya GC) z wynikiem 292

Mężczyźni

Poz. Zawodnik
1 Michael Flindt (Dania) z wynikiem 226
2 Timothy Hyland (First Warsaw Golf & CC) z wynikiem 240
3 Andrzej Dyzio (First Warsaw Golf & CC) z wynikiem 244

Liczba zawodników: 120

 

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Pań (01-03.08.2008 r.)

Pole: Amber Baltic Golf Club

Poz. Zawodniczka
1 Martyna Mierzwa (Euler Hermes) z wynikiem 233
2 Leena Makkonen (Finlandia) z wynikiem 237
3 Emilia Ottela (Finlandia) z wynikiem 246

Liczba zawodniczek:72

 

I Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów (06-08.08.2008 r.)

Pole: Klub Golfowy Lisia Polana

Poz. Drużyna
1 Klub Golfowy Toya A
2 First Warsaw Golf & Country Club A
3 Klub Golfowy Toya B

Liczba drużyn: 7

 

VII Klubowe Mistrzostwa Polski gr. Kwalifikacyjna (27-30.08.2008 r.)

Pole: Rosa Private Golf Club

Poz. Drużyna
1 First Warsaw Golf & Country Club B
2 Klub Golfowy Toya B
3 Modry Las Golf Club A

Liczba drużyn: 18

 

VII Klubowe Mistrzostwa Polski gr. Mistrzowska (28-31.08.2008 r.)

Pole: Toya Golf & County Club

Poz. Drużyna
1 Kraków Valley Golf & Country Club A
2 Amber Baltic Golf Club A
3 Klub Golfowy Toya A

Liczba drużyn: 16

 

XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (12-14.09.2008 r.)

Pole: Mazury Golf & Country Club

Poz. Zawodnik
1 Michael Flindt (Dania) z wynikiem 227
2 Michał Kasprowicz (KG Toya) z wynikiem 229
3 Adrian Meronk (KG Toya) z wynikiem 232

Liczba zawodników: 74

 

IV PZG Masters (03-05.10.2008 r.)

Pole: Toya Golf & Country Club
Kobiety

Poz. Zawodniczka
1 Martyna Mierzwa (Euler Hermes) z wynikiem 230
2 Katarzyna Kaźmierczyk (KG Toya) z wynikiem 251
3 Katarzyna Selwent (KG Toya) z wynikiem 252

Mężczyźni

Poz. Zawodnik
1 Michał Kasprowicz (KG Toya) z wynikiem 215
2 Adrian Meronk (KG Toya) z wynikiem 217
3 Wojciech Świniarski (Pierwszy Lubelski KG) z wynikiem 221

Liczba zawodników: 97