Lista uczestników akcji szkoleniowych PZG 2018

Konsultacje seniorów i juniorów KN (10-13.03, Narodowe Centrum Szkolenia PZG)

  • Kadra trenerska: Alvin Brasseaux
  1. Biały Maksymilian (Kadra A, juniorzy)
  2. Dymecki Jakub (Kadra B, seniorzy)
  3. Kowalski Filip (Kadra A, juniorzy)
  4. Łęcka Antonina (Kadra A, juniorzy)
  5. Modrzejewski Alex (Kadra A, juniorzy)
  6. Nowak Kamil (Kadra A, juniorzy)
  7. Pedryc Alejandro (Kadra A, juniorzy)
  8. Piechula Anastazja (Kadra A, juniorzy)
  9. Urbański Jakub (Kadra B, seniorzy)
  10. Wierzba Aleksander (Kadra A, juniorzy)
  11. Wierzba Andrzej jr (Kadra A, juniorzy)
  12. Wójcik Zofia (Kadra A, juniorzy)
  13. Zalewska Dorota (Kadra A, seniorzy)
  14. Żrodowska Maria (Kadra B, seniorzy)

Konsultacje juniorów i juniorów młodszych KN (24-27.03, Narodowe Centrum Szkolenia PZG)

  • Kadra trenerska: Alvin Brasseaux
  1. Bargenda Konrad (Kadra A, juniorzy)
  2. Bargenda Michał (Kadra A, juniorzy)
  3. Bogusz Bartosz (Kadra B, juniorzy)
  4. Michaś Natalia (Kadra B, juniorzy)
  5. Opadczuk Krzysztof (Kadra B, juniorzy)
  6. Rybczyński Jan (Kadra B, junior)
  7. Shinto David (Kadra B, juniorzy)
  8. Wiatr Aleksandra (Kadra B, juniorzy)
  9. Dobak Emilia (Kadra C, juniorzy)
  10. Bogusz Łukasz (Kadra A, Junior Młodszy)
  11. Fassero Gamba Patrik Domenico (Kadra A, Junior Młodszy)
  12. Janowski Michał (Kadra A, Junior Młodszy)
  13. Janusiewicz Maciej (Kadra A, Junior Młodszy)

European Olympic Hopes Trophy (18-21.04, Kaskada Golf Resort)

  • Kadra trenerska: Wojciech Waśniewski
  1. Bartosz Bogusz
  2. Gamba Patrik
  3. Jankowski Michal
  4. Modrzejewski Alex
  5. Tyminski Nikolas
  6. Wadowski Alan

Konsultacje seniorów i juniorów KN (21-24.04, Narodowe Centrum Szkolenia PZG)

  • Kadra trenerska: Alvin Brasseaux, Wojciech Waśniewski, Mateusz Kniaginin
  1. Bargenda Konrad (Kadra A, juniorzy)
  2. Bargenda Michał (Kadra A, juniorzy)
  3. Biały Maksymilian (Kadra A, juniorzy)
  4. Fassero Gamba Patrik Domenico (Kadra A, juniorzy młodsi)
  5. Grzywocz Anna (Kadra B, juniorki)
  6. Piechula Anastazja (Kadra A, juniorki)
  7. Kniaginin Mikołaj (Kadra A, juniorzy)
  8. Kowalski Filip (Kadra A, juniorzy)
  9. Łęcka Anna (Kadra B, juniorki młodsze)
  10. Łęcka Antonina (Kadra A, juniorki)
  11. Michaś Natalia (Kadra B, juniorki)
  12. Milewska Alicja (Kadra C, juniorki)
  13. Nowak Kamil (Kadra A, juniorzy)
  14. Pedryc Alejandro (Kadra A, juniorzy)
  15. Rybczyński Jan (Kadra B, juniorzy)
  16. Ryszewska Patrycja (Kadra C, juniorki)
  17. Strzelecki Antoni (Kadra C, juniorzy)
  18. Wierzba Aleksander (Kadra A, juniorzy)
  19. Wójcik Zofia (Kadra A, juniorki)
  20. Zalewska Dorota (Kadra A, seniorki)

Turniej Kwalifikacyjny (2-4.06, Rosa Private GC)

  1. Pedryc Alejandro (Kadra A, juniorzy)
  2. Pakosch Philipp (Kadra B, seniorzy)
  3. Szmidt jr Jan (Kadra A, seniorzy)
  4. Dymecki Jakub (Kadra B, seniorzy)
  5. Urbański Jakub (Kadra B, seniorzy)
  6. Bogusz Bartosz (Kadra B, juniorzy)
  7. Wierzba Jr. Andrzej (Kadra A, juniorzy)
  8. Bargenda Michał (Kadra A, juniorzy)
  9. Wierzba Aleksander (Kadra A, juniorzy)
  10. Rybczyński Jan (Kadra B, juniorzy)
  11. Nowak Kamil (Kadra A, juniorzy)
  12. Kniaginin Mikołaj (Kadra A, juniorzy)
  13. Janusiewicz Maciej (Kadra A, juniorzy młodsi)
  14. Shinto David (Kadra B, juniorzy)
  15. Tymiński Nikolas (Kadra A, juniorzy młodsi)
  16. Strzelecki Antoni (Kadra C, juniorzy)
  17. Kowalski Filip (Kadra A, juniorzy)
  18. Biały Maksymilian (Kadra A, juniorzy)
  19. Bargenda Konrad (Kadra A, juniorzy)
  20. Żrodowska Maria (Kadra B, seniorki)
  21. Zalewska Dorota (Kadra A, seniorki)
  22. Polivchak Nicole (Kadra A, seniorki)
  23. Wiatr Aleksandra (Kadra B, juniorki)
  24. Gradecka Dominika (Kadra A, seniorki)
  25. Piechula Anastazja (Kadra A, juniorki)
  26. Dymnicka Martyna (Kadra B, juniorki)
  27. Wójcik Zofia (Kadra A, juniorki)
  28. Michaś Natalia (Kadra B, juniorki)
  29. Grzywocz Anna (Kadra B, juniorki)
  30. Łęcka  Antonina (Kadra A, juniorki)
  31. Korus Julia (Kadra C,seniorki) 

The Slovak Amateur Championship (26-29.06, Green Resort, Hruba Borsa/ Słowacja)

  1. Nicole Polivchak (Kadra A, seniorki)
  2. Dorota Zalewska (Kadra A, seniorki)
  3. Maria Żrodowska (Kadra B, seniorki)
  4. Michał Bargenda (Kadra A, juniorzy)
  5. Jakub Matuszek (Kadra C, seniorzy)
  6. Kamil Nowak (Kadra A, juniorzy)
  7. Andrzej jr Wierzba (Kadra A, juniorzy)

The European Amateur Chamionship (27-30.06, Royal Hague G&CC/ Holandia)

  1. Pedryc Alejandro (Kadra A, juniorzy)

The European Amateur Team Championship, Division 2 (11-4.07, Rosa Private GC / Polska)

  1. Alejandro Pedryc (Kadra A, juniorzy)
  2. Philipp Pakosch (Kadra A, seniorzy)
  3. Jan Szmidt (Kadra A, seniorzy)
  4. Andrzej Wierzba Jr. (Kadra A, juniorzy)
  5. Jakub Urbański (Kadra A, seniorzy)
  6. Jakub Matuszek (Kadra C, seniorzy)

The Junior Open Championship (16-18.07, St Andrews) 

  1. Maksymilian Biały (Kadra A, juniorzy)
  2. Antonina Łęcka (Kadra A, juniorki)

The European Amateur Ladies’ Championship (25-28.07, Humence – Senica / Czechy)

  1. Dorota Zalewska (Kadra A, seniorki)

The European Young Masters (26-28.07, Hauger GC / Norwegia)

  1. Anastazja Piechula
  2. Bartosz Bogusz

The European Ladies’ Team Shield Championship (1-4.08, Riverside GC / Chorwacja)

  1.   

The Boys Amateur Championship (14-19.08, Royal Portrush & Portsteward / Irlandia)

  1. Alejandro Pedryc (Kadra A, juniorzy)

The Espirito Santo Trophy (29.08-1.09, Royal Portrush & Portsteward / Irlandia)

  1. Dorota Zalewska (Kadra A, seniorki)
  2. Dominika Gradecka (Kadra A, seniorki)
  3. Nicole Polivchak (Kadra A, seniorki)

The Eisenhower Trophy (5-8.09, Royal Portrush & Portsteward / Irlandia)

  1. Alejandro Pedryc (Kadra A, juniorzy)
  2. Philipp Pakosch (Kadra A, seniorzy)
  3. Jan Szmidt (Kadra A, seniorzy)

ARCHIWUM