Ranking JT 2014 – Grupy wiekowe

Grupa Juniorzy

Data urodzenia od 1996-01-01 do 1997-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Adrian Jędrzejewski4264
2Szymon Olszewski4157
3Filip Płaszczykowski4016
4Kamil Skudlarski3954
5Jacek Stankiewicz3684
6Kacper Żwak3624
7Jakub Szyja3003
8Wiktor Wieczorek2905
9Radek Strachota2593
10Kamil Sawicki2537
11Maciej Lizak2345
12Oskar Zaborowski2002
13Patrick Benbenek1382
14Andrzej Koszałka1171
15Paweł Bejm1032

Grupa Juniorzy Młodsi

Data urodzenia od 1998-01-01 do 1999-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Kuba Urbański4294
2Jakub Matuszek4155
3Tymoteusz Michaś4074
4Bartosz Plackowski39810
5Karol Zdziebczok38810
6Jakub Gąsienica-Ciułacz3825
7Kacper Słowik3798
8Michał Tutko3607
9Tomasz Dudzik3437
10Jakub Strażecki3399
11Stanisław Carimalo3385
12Filip Góra3356
13Marcin Bogusz3335
14JULIUSZ ROZWADOWSKI3045
15Andrzej Frączek2364
16Michał Zawistowski2173
17Jakub Dymecki2002
18Wojciech Firek1983
19Maksymilian Śniegocki1722
20Marcel Benbenek1562
21Oskar Niewada1322
21Kacper Wójcikowski1322
23Krzysztof Marszałek872
24Wojciech Chyliński792
25Maciej Dudek672

Grupa Młodzicy

Data urodzenia od 2000-01-01 do 2001-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Michał Adrian Bargenda4405
2Mikołaj Kniaginin4195
3Miłosz Ciepał4029
4Andrzej Wierzba4014
5Kamil Nowak3875
6Jakub Ćmikiewicz3744
7Dawid Shinto3666
8Jan Kalinowski3658
9Patrick Kobriger3404
10Jan Rybczyński3376
11Michał Nowak3184
12Hubert Tomczyk3035
13Alejandro Pedryc Ganko3003
14Filip Kowalski2763

Grupa Chłopcy

Data urodzenia od 2002-01-01 do 2003-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Aleksander Wierzba4354
2Maksymilian Biały4217
3Konrad Bargenda4195
4Christian Kobriger4075
5Paweł Dragon38711
6Nikolas Tymiński3744
7Bartosz Bogusz3695
8Antoni Dłużewski3365
9Aleksander Dobak2743
10Mikołaj Goli1722
11Wojciech Wiśniewski1672
12Jakub Kołaczyński1642
13Miguel Krowicki1501
14Szymon Martyniak972
15Alex Modrzejewski882
16Tomasz Jędrzejak821
17Mikołaj Górko791

Grupa Juniorki

Data urodzenia od 1996-01-01 do 1997-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Iga Józefiak4224
2Karolina Dobrowolska2803
3Dominika Gradecka2002
3Weronika Strzelczyk2002

Grupa Juniorki Młodsze

Data urodzenia od 1998-01-01 do 1999-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Julia Korus4507
2Dominique Franka4055
3Martyna Bobala3093
4Dorota Zalewska3003
5Nicole Polivchak2002

Grupa Młodziczki

Data urodzenia od 2000-01-01 do 2001-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Natalia Radomska4364
2Emilia Dobak4354
3Aleksandra Wiatr4219
4Natalia Michaś3694
5Martyna Dymnicka2704
6Victoria Zalega1291
7Zofia Wójcik1172
8Oliwia Marciniak1081

Grupa Dziewczęta

Data urodzenia od 2002-01-01 do 2003-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Alicja Górka4507
2Anastazja Piechula3353
3Zofia Orłowska2703
4Antonina Łęcka2002

Grupa Dzieci

Data urodzenia od 2004-01-01 do 2015-01-01.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Michał Jankowski45013
2Maciej Łuczak4357
3Albert Ferenc2833
4Maciej Janusiewicz2666
5Zofia Rzeźnik2543
6Helenka Rzeźnik2523
7Stanisław Rzeźnik2503
8Krzysztof Florczyk2433
9Jakub Falkiewicz1762
10Anna Łęcka1642
11Igor Wydrzyński-Głowacki1291
12David Stryczewski1172

* Suma arytmetyczna 3 najlepszych wyników punktowych uzyskanych w turniejach serii zasadniczej oraz turnieju Masters