Zwycięzcy Turnieju 25-lecia PZG by Citi Handlowy wyłonieni

Rozgrywany na polu First Warsaw G&CC turniej zakończył trzydniowe obchody srebrnego jubileuszu PZG. W klasyfikacji Open triumfowali Amanda Majsterek (A&A GC) oraz Sławomir Komoński (Armada GC).

Niedzielna rywalizacja na podwarszawskim obiekcie mistrzowskim zgromadziła 150 osób. Pogoda jak przystało na koniec maja – dopisała, podobnie jak i humory zawodników.

Zwycięzcami w klasyfikacjach Open stroke play brutto zostali Amanda Majsterek (A&A GC) – 78, oraz Sławomir Komoński (Armada GC) – 73. Kolejne miejsca zdobyli, wśród kobiet: Rhea Wiatr (First Warsaw G&CC) – 91 i Anna Zabłocka (KG Lisia Polana) – 95, a wśród mężczyzn: Michał Mierzwa (Wielkopolsk KG) – 77 i Marcin Bogusz (KG Lisia Polana) – 78.

W klasyfikacji stroke play netto HCP do 11 pierwsze miejsce przypadło Michałowi Mierzwie, drugie Sławomirowi Komońskiemu, a trzecie Amandzie Majsterek.

Wśród zawodników z HCP 11,1 – 17,0 zwycięzcą poprzez countback został Michał Kopczewski (Royal GC Wilanów), a tuż za nim uplasował się Marek Machtynger (First Warsaw G&CC). Trzecia statuetka powędrowała do Roberta Kusiaka (Sobienie Królewskie G&CC).

W grupie stableford netto HCP 17,1 – 23,0 najlepszą okazała się Małgorzata Yusufali (Mazury G&CC), która countbackiem pokonała Piotra Miękusa (Polish Golf Legends GC). Trzeci wynik uzyskał Robert Moreń (Royal GC Wilanów).

W kategorii stableford netto 23,1 – 54,0 pierwsze miejsce wywalczyła Katarzyna Terej (Royal GC Wilanów), drugie – Marek Piotrowicz (Sobienie Królewskie G&CC), a trzecie – Asgarali Yusufali (Mazury G&CC).

Wyniki Turnieju 25-lecia PZG by Citi Handlowy TUTAJ.