Iga Józefiak mistrzynią Łotwy U21

Na początku sierpnia (8-10 sierpnia) na polu Ozo GC pod Rygą odbyły się Otwarte Mistrzostwa Łotwy Juniorów. Polskę reprezentowali Iga Józefiak (Golf Park Józefów) oraz zawodnicy Gradi GC, Natalia i Tymoteusz Michaś.

W czempionacie Łotwy na polu Ozo (par 72) wystartowało 33 zawodników, którzy przez trzy dni grali rundy stroke play.

Najlepiej z Polaków zagrała 21-letnia zawodniczka Golf Park Józefów – Iga Józefiak, która w kobiecej klasyfikacji open zajęła drugą lokatę, a w kategorii do 21 roku – pierwsze miejsce. Po trzech rundach uzyskała wynik 232 uderzeń (+16).

Jej młodsza koleżanka z kadry, 16-letnia Natalia Michaś z wynikiem 256, zajęła 8 miejsce wśród kobiet oraz  5-te w kategorii U16. Natomiast Tymoteusz Michaś (256) uplasował się na 7 pozycji w klasyfikacji open i na 4-tym miejscu w kategorii mężczyzn U21.

Wyniki: TUTAJ.