Mistrzostwa Europy Kobiet z udziałem Gradeckiej i Zalewskiej

W dniach 26-29 lipca na polu golfowym Lausanne Golf Club (par 72) w Szwajcarii odbędzie się europejski czempionat kobiet – International European Ladies’ Amateur Championship. Polskę będą reprezentować Dominika Gradecka (Gradi GC) oraz Dorota Zalewska (Binowo Park GC).

Środowe starty Polek zaplanowane są na godz. 13:50 (Gradecka) i 14:20 (Zalewska). Livescoring dostępny jest TUTAJ.

Turniej zgromadził 144 zawodniczki z ponad 23 krajów Starego Kontynentu. Po trzech rundach nastąpi CUT dla 60 najlepszych wyników oraz remisów.

W 2016 roku zawody zwyciężyła Bronte Law z Anglii. Na drugim miejscu uplasowała się Belgijka Leslie Cloots, a ostatnie miejsce na podium wywalczyła Olivia Mehaffey z Irlandii (10. WAGR).

International European Ladies’ Amateur Championship – livescoring TUTAJ.