- Mistrzostwa Polski Seniorów – zapisy tylko do piątku
- Ogólnopolski Dzień Golfa już 27 maja!
- Ossowski wygrywa PGA Polska Pro Tour, Kaczała najlepszym amatorem
- Sędzia odpowiada na najczęściej zadawane pytania
- Czudkova i Gradecki zwycięzcami Citi Handlowy MP Match Play
- Czudkova czy Gradecka mistrzynią Polski match play?
- Mistrzostwa Polski Match Play rozpoczęte!
- Potwierdź udział w MP Match Play!
- Powstało Polskie Stowarzyszenie Golfa Seniorów
- Czy Kramski stworzy puttera marzeń?
Polacy na podium Mistrzostw Węgier Juniorów
Dobry występ odnotowali reprezentanci kadry narodowej w Mistrzostwach Węgier Juniorów, które rozegrane zostały na polu Magyar Golf w Kisoroszi pod Budapesztem. W kategorii open na trzecim miejscu podium stanął Jędrzej Gąsienica-Ciułacz (Binowo Park GC). Łącznym wynikiem 229 (76,76,77) triumfował jednocześnie jako najlepszy „international player”.
Zwyciężył reprezentant gospodarzy Daniel Kovari, który wykonał 217 uderzeń (69,73,75). Druga była Węgierka Csilla Rozsa (77, 74, 77).
Michał Karczmarczyk z Tokary GC wynikiem 233 uplasował się na piątym miejscu, a Dominika Gradecka (KG Toya) z sumą 246 uderzeń na czternastym.
W kategorii juniorów Gąsienica-Ciułacz był drugi, a Karczmarczyk czwarty. Wśród dziewcząt startujących w 22. Hungarian & Open Junior Amateur Golf Championship Gradecka zajęła trzecie miejsce.
